Health for you contact Máte otázky?
Kontaktujte nás!

Ohlasy našich klientov a ich skúsenosti s produktami EXPERT

Pred:

Bolesti celej chrbtice – 30 rokov
Bolesti kĺbov – 10 rokov
Bolesti medzi lopatkami – 10 rokov
Prostata – 10 rokov
Bolesti kolien – 15 rokov

Po:

Mám MIDI EXPERT – pomocník na všetky moje problémy,
Navštevoval som túto prevádzku aj vtedy, keď pracovali s inou značkou. Priznám sa, prekvapila ma zmena. Avšak názvom sa nič nezmenilo. Zostal ten istý prístup asistentiek. Rozšíril sa však sortiment o menšie a aj lacnejšie výrobky. Konečne som si mohol kúpiť malý veľmi kvalitný výrobok a teraz sa môžem i doma doliečovať. Kým som používal EXPERT BED, ustúpila mi astma, ktorá ma trápila 44 rokov. Nebolí ma vôbec hlava, ktorá bolela tiež 44 rokov, nemám problémy so žalúdkom. Mal som vred na dvanástorníku odkedy som užíval lieky na astmu. Teraz je to v poriadku. Ustupujú bolesti chrbtice, prostata je zlepšená.

Július Polla
71 rokov, Prešov

Pred:

Od roku 1972 pretrvávali bolesti chrbtice a medzi lopatkami. Od roku 1990 bolesti bedrových kĺbov, zatiaľ nehrozí operácia. V súvislosti s tým boli potiaže srdcovo cievne, 3x bajpas, žalúdočné problémy (prekyslenie, slabšie trávenie).

Po:

Po vyskúšaní prístroja EXPERT BED 30x zisťujem, že daný prístroj mi je v značnej miere nápomocný, pretože ustúpili bolesti chrbtice a som bez liekov, obdobne aj bedrový kĺb. Mám pocit ustúpenia žalúdočných problémov. Celkove cítim telesnú pohodu pri chôdzi a vykonávaní menších záhradkárskych prác. Trojbodový projektor je nápomocný zvlášť na zápal močových ciest a prostaty, kde tiež pociťujem úľavy. EXPERT MIDI je nápomocný zvlášť na prekrvenie ciev napr. dolné končatiny. Na základe mojich krátkych skúseností je potrebné prehlásiť veľké poďakovanie výskumným pracovníkom, lekárom a tvorcom týchto prístrojov, že umožňujú takto sa starať o našu osobnú pohodu. Zvlášť oceňujem, že predajňa umožňuje vyskúšať tieto prístroje ešte pred ich zakúpením.

Jozef Demjan
71 rokov, Prešov

Pred:

Prišiel som k Vám s bolesťami krčnej chrbtice a tŕpnutie ľavej ruky, ktoré trvalo 3 roky.
Po pravidelnom používaní EXPERT BED sa to zlepšilo.

Po:

Tŕpnutie ľavej ruky úplne prestalo, môžem pokojne spať.
Nohy som mal studené, nemohol som preto ani v noci pokojne spávať, teraz spím pokojne bez pocitu zimy. Mám už doma EXPERT MIDI, je to vynikajúca zdravotná pomôcka, každý deň ju používam s manželkou. Poriadne prehreje – prekrví celé moje telo.
Mám príjemný pocit v celom tele. Cítim sa dobre, som šťastný. A tak môžem šťastie i rozdávať. Prajem každému, aby to vyskúšali – veď skúška je zadarmo. Verím, že nás bude šťastných viac.

Peter Kaščák
71 rokov, Prešov

Mal som problém v krížovej oblasti a medzi lopatkami. Po vyskúšaní EXPERT BED (10 x 36 minút), ustúpili bolesti v krížovej oblasti aj medzi lopatkami. To ma presvedčilo pravidelne skúšať tento prístroj naďalej. Mal som opuchnuté nohy, teraz už nemám. Zhodil som 10 kg. Cítim sa oveľa lepšie, môžem pracovať aj na záhrade, každý mi hovorí, že som omladol, a aj ja sa cítim na 60 rokov. Som ohybnejší, mám ľahšiu chôdzu, viac energie.

Používam doma EXPERT MIDI, lepšie mi chutí jesť, mám dobré trávenie a vyprázdňovanie. Predtým som mal problém s vysokým tlakom, teraz už nemám. Tlak je teraz 130/80, predtým 190/70. EXPERT MIDI používam každý deň, spím na ňom celú noc. Mám dobrý spánok. Veľmi dobre mi robí klepavá masáž z EXPERT VEST ako aj sedenie v „Hniezde zdravia“. Mal som problémy so zlatou žilou, ale už je to na ústupe.

Mojou túžbou je mať doma prístroj EXPERT BED, vrelo ho odporúčam každému používať, aby sa zlepšil aj jeho život. Stretávam v tejto špecializovanej predajni i 40-tnikov, ktorý majú aj väčšie zdravotné problémy, ako ja. Veď ja v ich veku som sa ničím netrápil! Asi bude naozaj pravda, že oni by mali EXPERTov používať ako prevenciu v mladom veku.

Pri chôdzi som používal podpernú palicu, no teraz ju už nepotrebujem. Odložil som ju, verím že navždy. Vďaka EXPERTu.

Václav Poloha
83 rokov, Prešov

Pred:

10 rokov som nemohol spať,
5 rokov som chodil ťažko a unavený a už ma život nebavil,
3 roky som mal bolesti kolien,
5 rokov zväčšená prostata

Po:

V predajni mi dali bezplatne vyskúšať rôzne zdravotné prístroje. Vďaka nim sa mi znova vrátila chuť do života. Domov som si kúpil EXPERT MIDI, ktorý mi veľmi pomáha. Spím celú noc, nie som unavený, mám veľa energie. Hľadám si 1000 týždňovú priateľku, lebo sa cítim mladý tak na 40 rokov. Život ma zase baví, smejem sa, ľahšie sa mi chodí, prostata je vo vynikajúcom stave, čo mi potvrdzuje aj pán primár.

Preto odporúčam každému, aby si to vyskúšal, ak má možnosť, zakúpil a pravidelne používal. Veď zdravý chce byť každý, len pre to treba i niečo urobiť.

Ján Rozkoš
83 rokov, Prešov

Pred:

Bolesti chrbtice – 20 rokov
Krížová oblasť – 20 rokov
Psychika, stresy, spánok – 10 rokov

Po:

Upravil sa spánok – neberiem lieky.

Práve dnes si odnášam domov EXPERT MIDI.

Párkrát som ho vyskúšala a je to veľmi dobrý a príjemný pomocník. Mávam časté zápaly. Počula som vyznanie zákazníkov v predajni, že veľmi dobre pomáha pri zápaloch, tak aj preto som sa rozhodla si tento výrobok zakúpiť. Budem ho používať v pohodlí domova. Mojou veľkou túžbou je mať doma EXPERT BED, lebo ten i masíruje a aj napráva chrbticu.

Helena Hricová
71 rokov, Prešov

Pred:

Krčná chrbtica – 20 rokov
Tŕpnutie rúk – 20 rokov
Zlatá žila – 15 rokov
Opuch nôh – 15 rokov
Štítna žľaza – 22 rokov
Srdce – zlá arytmia – 20 rokov

Po:

EXPERT BED mi upravil krčnú chrbticu, menej tŕpnu ruky, upravila sa zlatá žila, nohy mi neopúchajú, štítna žľaza je stabilizovaná, arytmia srdiečka zlepšená – nastane len raz za čas.

Cítim sa lepšie, mám viac energie, som vitálnejšia. Preto som sa rozhodla mať zatiaľ doma aspoň EXPERT MIDI. Mojou túžbou je mať doma EXPERT BED nie len pre seba, ale aj pre manžela, aby sa aj jemu zlepšil život pretože ho veľmi ľúbim.

Cecília Horoščáková
52 rokov, Župčany

Pred:

Bolesti v hrudnej oblasti – 10 rokov
Bolesti v krížovej oblasti – 25 rokov
Bolesti kĺbov – 15 rokov
Štítna žľaza (uzlík) - 6 rokov
Vysoký krvný tlak - 30 rokov

Po:

Odkedy používam EXPERT BED

Hrudná oblasť – bolesť ustúpila

Bolesti kĺbov sú rapídne menšie. Nohu cez nohu som si nemohla preložiť, musela som si pomôcť rukou. Teraz si preložím normálne bez pomoci.

Vysoký tlak – stabilizovaný

Cítim sa lepšie, akoby som ožila, cítim sa vnútorne lepšie. EXPERT BED dáva do poriadku nielen telo, ale aj moju dušu. Skúšam ho síce krátko, no verím, že mi pomôže i s ostatnými ťažkosťami.

Božena Orgonášová
59 rokov, Prešov

Pred:

Bolesti krčnej chrbtice - 30 rokov
Tŕpnutie rúk - 30 rokov
Nespavosť - 5 rokov
Bolesť hlavy - 30 rokov
Bolesť kĺbov - 5 rokov
Zlatá žila - 50 rokov
Psychika - 20 rokov
Oslabený imunitný systém

Po:

Teraz ma už vďaka EXPERT BED-u, ktorý skúšam denne, nebolia kĺby. Už chodím do lesa na huby. Upravila sa mi zlatá žila, tak isto mám posilnený imunitný systém. Dobre spím, ustupujú bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Prestali mi tŕpnuť ruky. Upravil sa mi tlak, bol vyšší a teraz je už v norme 120/80. Som kľudnejšia a cítim sa vnútorne vyrovnaná. Mám doma EXPERT MIDI, ktorý používam pravidelne. Som veľmi rada, že ho mám doma, pretože aj keď ma večer niečo bolí, spím na ňom celú noc a ráno vstanem čerstvá, svieža a šťastná. Odporúčam každému ho mať doma.

Irena Bodnárová
73 rokov, Prešov

Pred:

Bolesti chrbtice – 10 rokov
Bolesti rúk – 4 roky
Slabšie som počula – 10 rokov
Zlatá žila – 20 rokov
Slabá vitalita – 2 roky
Zlé trávenie – 8 rokov

Po:

Keď som začala navštevovať predajňu s EXPERTmi, prestali bolesti rúk, lepšie počujem, upravila sa mi zlatá žila, bolesti kĺbov ustupujú. Chrbtica prestala bolieť úplne. Zlepšilo sa mi trávenie, som silnejšia preto môžem všetko na záhrade porobiť, hospodárstvo, zvieratá nakŕmiť. Cítim sa oveľa lepšie a chce sa mi žiť. Pravidelne používam EXPERT MIDI. Bývam v domácnosti spoločne so synom a vnúčatami, ktorí tiež používajú tohto EXPERT-a. Sú zdraví a nechytajú žiadne vírusy, pretože majú posilnenú imunitu. Som veľmi rada, že môžem doma s rodinou používať EXPERT MIDI (náš malý domáci lekár). Odporúčam každému.

Mária Fogašová
75 rokov, Šarišská Trstená

Pred:

Bolesti chrbtice – krčná, drieková
Bolesti ramien – 25 rokov
Bolesti pri pohybe – 25 rokov

Po:

Som rád, že som objavil EXPERTov. Pracovníčky v tejto špecializovanej značkovej predajni fyzioterapeutických prístrojov majú dlhoročné skúsenosti s využívaním, ako aj účinkami infra výrobkov. Vďaka EXPERTu už bolesti v driekovej oblasti prestali, chrbtica nebolí, pohyblivosť je už bez bolesti. Bolesti ramien a krčnej chrbtice sú na ústupe. Celkovo sa cítim lepšie, mám viac energie a vitality.

Jozef Štofan
58 rokov, Prešov

Pred:

Celá chrbtica bolela – 15 rokov
Bolesti v pravej časti brucha a v slabinách, nafúknuté brucho – 6 rokov
Častá únava, malátnosť – 5 rokov
Únik moču – 4 roky

Po:

Keď som sa dozvedela od známych, že im nejaké lôžko v Prešove pri Čiernom moste pomohlo s ich trápením, ani ja som neváhala a išla som vyskúšať. Veď za skúšku nič neplatím. Po niekoľkých návštevách ma prestala bolieť chrbtica. Prestali aj bolesti v pravej časti brucha, v slabinách a nemám nafúknuté brucho. Doteraz som schudla 9 kg – nastala očista čriev. Mám veľa energie a vitality. Doma už používam pravidelne EXPERT MIDI, vstávam ráno odpočinutá, ľahšia a obratnejšia. Cítim sa veľmi dobre aj susedia mi hovoria, že som omladla. Som veľmi rada, že mám doma EXPERT MIDI. A každý, kto o tom počul, alebo číta moje vyznanie odporúčam, aby neváhal a presvedčil sa tiež.

Helena Centeková
65 rokov, Šarišská Trstená

Pred:

Zlé trávenie – zvracanie – 1 a pol roka
Bolesť nohy, v šľache je hrčka – 2 roky
Skryvený prst ľavej ruky – reuma – 5 rokov
Imunitný systém oslabený
Zlatá žila – pol roka

Po:

Síce v začiatkoch ma valčeky v EXPERT BEDe jemne tlačili v hrudníkovej oblasti, no potom sa mi trávenie upravilo – nezvraciam. Bolesť nohy ustúpila – nebolí. Na EXPERT 11 - infra prístrojíku som si vyhrievala ruky, prst sa vyrovnáva a teraz už nebolí. Cítim sa vitálnejšia, je vo mne život, cítim sa oveľa lepšie. Pravidelne používam EXPERT MIDI, ktorému vďačím za krajší a bezbolestný život.

Oľga Liptáková
52 rokov, Prešov

Pred:

Krvácajúca zlatá žila – 3 roky
Slabý zrak – 10 rokov
Zvýšený cukor – 2 roky
Zvýšený cholesterol – 2 roky
Časté zápaly ženských pohlavných orgánov – 26 rokov
Bolesť ľavého kolena – puchnutie - reuma – 10 rokov

Po:

Prevádzku s EXPERtmi síce navštevujem krátko, no už mi zmizla zlatá žila. Vracia sa mi ostrosť a farebnosť zraku. Pri používaní prístroja necítim bolesti pohlavných orgánov. To príjemné sálavé suché teplo je úžasné. Upravuje sa ľavé koleno. Som veľmi rada, že som spoznala EXPERT BED, ktorý lieči telo a dušu a dodáva energiu a chuť do života.

Danka Mihoková
52 rokov, Prešov

Pred:

Cítil som sa lenivý (hanba - nehanba)
Astma – ťažké dýchanie – lieky od roku 1998
Chrbtica pobolievala – v driekovej oblasti

Po:

Po častom pravidelnom používaní prišla reakcia. Ale aj chuť do života. Zrazu sa mi zapáčili práce v záhrade – dostal som chuť do práce aj do života. Dýchanie sa veľmi zlepšilo – o vyše 10%, skončilo pískanie na hrudníku. Znížil som dávky liekov a na srdce už vôbec žiadne neberiem. Nebol som nikdy alkoholik, no pri rôznych príležitostiach nepociťujem potrebu vypiť viac ako 2 poldeci. Určite je na tom lepšie aj moja psychika. Som rád, že môžem byť aktívny i v našom obecnom ľudovom súbore.

Jožko Jalč
75 rokov, Jaklovce

Pred:

Ťažkosti s krčnou chrbticou – 30 rokov
Pociťovala málo energie – 30 rokov
Psychické problémy
Tŕpnutie rúk
Problémy s nohami – pocit ťažkých nôh

Po:

Zlepšili sa psychické problémy až veľmi, mám chuť do života, negatívne veci si nevšímam, mám pre koho žiť. Mám radosť z vnúčat a svojich detí. Krčná chrbtica a s tým spojené tŕpnutie rúk je dávno minulosťou. Po pravidelnom používaní je chôdza opäť výborná, môžem chodiť na huby a prechádzky. Zvládam aj bicyklovanie.

Boženka Marcinková
Gelnica

Pred:

Problémy s chrbticou (bola v dezolátnom stave), hlavne v driekovej a krížovej oblasti. Keď som bola zamestnaná, zároveň som sa starala aj o svojich rodičov, hlavne o invalidnú mamku. Bolesti som tlmila liekmi, denne som brala viac a viac liekov na utlmenie bolesti. Postupne sa pridávali ďalšie problémy a to s tlakom, kŕčové žili, zlatá žila, zlý spánok, ... atď.

Po:

Na moje potešenie krvácajúca zlatá žila zmizla, zlepšil sa spánok, bola som veľmi šťastná, že som sa postupne zbavovala ďalších zdravotných problémov. Ustúpili už skoro úplne bolesti. Vrátila sa mi chuť do života. Dokážem sa o seba postarať, netrápia ma bolesti, dokážem pomáhať aj v kuchyni rodiny syna. Špajza je plná zaváranín, ktoré som dokázala sama naložiť. Za to všetko patrí moje Ďakujem.

Mária Bebková
77 rokov, Košice© 2012 - 2024 HEALTHFORYOU.sk | Podmienky používania webstránky
TVORBA WEBSTRÁNOK A WEBDIZAJN > ICESIGN STUDIOS
www.icesign.eu
X

Všetkým zákazníkom Ceragem Košice, Prešov
a Michalovce aj naďalej poskytujeme záručný a
pozáručný servis.